user_mobilelogo

ZÁŘÍ 2015

Masáž během těhotenství uleví matce od bolestí a lehčích zdravotních potíží, ale hlavně jí poskytne hlubokou relaxaci, jež posiluje láskyplný vztah k ní samé i k dítěti. Přináší tedy zejména příjemný pocit uvolnění, zklidnění a pohody. Snižuje také únavu a zvyšuje energii matky. Dále pak snižuje zadržování vody a bolestivost nohou a pozitivně působí proti křečím.


Tato masáž není vhodná:

při velké ztrátě vody či krve, při diabetu, chřipce či silném nachlazení, při horečce, infekcích, zvracení, průjmu, neobvyklých bolestech, vysokém krevním tlaku, bolestech břicha, při bodavé bolesti v zádech, která vystřeluje do paží a nohou

 

Cena je 430,- Kč za 60 min. 

 

DUBEN 2015

 

Od dubna 2015 u mě můžete k placení použít kromě Dárkových Passů od firmy Sodexo nově celou řadu dalších: 

 

Flexi Passy, Relax Passy, Bonus Passy a Fokus Passy.


Sodexo

 

ČERVEN 2014

NOVÝ DRUH MASÁŽE - INDONÉSKÁ BALI MASÁŽ

Indonéská Bali masáž - je součástí velmi bohaté indonéské kultury. Po staletí byla ovlivňování kulturou indickou, čínskou arabskou i malajskou.


Masáž z ostrova Bali je předávána z generace na generaci, z královských paláců se rozšířila dál a patří dnes k běžné každodenní péči o tělo. Bali masáž stejně jako ostrov Bali je plná energie a exotiky. Příjemné masážní hmaty za pomoci těch nejkvalitnějších exotických olejů vás přivedou do pocitu naprostého uvolnění a relaxace.


Jedná se o celotělovou, hloubkovou masáž, která je unikátní v tom, že v sobě, díky prolínání již zmiňovaných kultur, spojuje hned několik alternativních medicínských postupů: masáž, akupresuru, reflexologii a aromaterapii.


Tato úžasná kombinace relaxační i tonizačních technik při Bali masáži napomáhá uvolnit stres a působí blahodárně na celkový stav organismu.

Jsem ráda, že nyní i já Vám mohu nabídnout tuto jedinečnou masáž.

BALI MASÁŽ - NOVINKA !!!
Indonéská Bali masáž  60 min. 470,- Kč

 

 

DUBEN 2013

NOVÝ DRUH MASÁŽE - MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

 

CENÍK - MANUÁLNÍ LYMFATICKÉ MASÁŽE - MLM

MLM horních končetin - 60 min. 350,- Kč

(ošetření krku, hrudníku, horních končetin)

 

MLM dolních končetin  - 120 min. 650,- Kč

(ošetření krku, břicha, beder, hýždí, dolních končetin)

 

MLM celotělová - 180 min. 950,- Kč

 

Manuální lymfatická masáž - je zvláštním druhem masáže, který vychází z výzkumu v oblasti lymfatického systému organismu. Lymfa, specifická tělní tekutina, prochází v těle sítí mízovodů spojující mízní uzliny, které působí jako filtr. Díky tomuto neustálému koloběhu je zajištěn odvod všech škodlivých nežádoucích látek z těla, čímž je udržován v pořádku náš imunitní systém. Pro lymfu však na její cestě mohou vzniknout různé překážky či úplné blokace, které zapříčiní nadměrné hromadění nežádoucích látek. Fyzicky viditelné pak mohou být různé bolavé otoky či záněty. Při zamezení látkové výměny dále může nastat chronická únava, patologické ukládání tuků či také může  zapříčinit horší přirozenou pružnost kůže a následně vznik celulitidy.
Manuální lymfatické masáže napomáhají zlepšení činnosti lymfatického systému. Odborník dokáže za použití speciálních masážních technik stimulovat lymfu tak, aby putovala bez překážek do mízních uzlin a odplavovala škodliviny dále do vylučovacího systému těla. Na rozdíl od klasické masáže se při těchto technikách využívá menšího tlaku na postižená místa za nižší frekvence. Masáž probíhá buď na lymfatických drahách po celém těle nebo jen v určitých místech.
Manuální lymfatické masáže tak napomáhají zvýšení samočistící detoxikační schopnosti těla a posílení imunity. I přes velkou účinnost masáží však sami o sobě nemusí stačit na zlepšení stavu pacienta. Důležitou podmínkou je spolupráce klienta, jenž dbá na správnou životosprávu a pravidelný pitný režim.
Lymfatické masáže jako prevence jsou určeny zejména pro lidi sedavého zaměstnání a nebo právě i u zaměstnání, kde se déle stojí. Dále pak je užitečná i pro sportovce na relaxaci svalů nabrání nové síly. Po aplikaci Manuální lymfatické masáže se doporučuje krátký odpočinek, aby nenastaly nežádoucí reakce jako například bolest hlavy či ospalost.
Masáž není doporučena pro jedince trpící zánětlivým onemocněním křečových žil, nádory anebo bakteriálním či virovým onemocněním. U žen v těhotenství se spíše nedoporučuje, lépe je vše konzultovat předem s lékařem.
 
ÚNOR 2013

 

AKCE MĚSÍCE :10 % SLEVA 
NA BAŇKOVÁNÍ - TERAPIE + MASÁŽ 60 MIN.

 

PROSINEC 2012

VÁNOČNÍ SLEVA 10% NA VŠECHNY DRUHY MASÁŽÍ !


DEJTE  TAKÉ  SAMI SOBĚ  PĚKNÝ  DÁREK  POD  STROMEČEK  A  PŘIJĎTE  SI  ODPOČINOUT V   PŘEDVÁNOČNÍM   SHONU   :-)

POKUD   VŠAK   CHCETE   UDĚLAT   RADOST   I   SVÝM   BLÍZKÝM,  NABÍZÍM  DÁRKOVÉ   POUKAZY NA JEDNOTLIVÉ   DRUHY   MASÁŽÍ   I   POUKAZY   S   MOŽNOSTÍ   VOLBY   MASÁŽE   DLE   VLASTNÍHO   VÝBĚRU.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ A POKOJNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ A HODNĚ ZDRAVÍ A ENERGIE V NOVÉM ROCE 2013.


JIŘINA PRCHALOVÁ, MASÉRKA

 

LISTOPAD 2012

Po absolvování nového masérského kurzu a prověření svých schopností si Vám nyní dovoluji nabídnout nový styl masáže, a to Baňkování.

Klasické baňkování trvající 30 min. za 250 Kč a Baňkování + masáž trvající 60 min. za 360 Kč.

 

DUBEN 2012

Jestliže nepečujeme o své tělo, kde budeme žít?

 

Srdečně zveme příznivce a přátele zdravého životního stylu na setkání

dne 18. 4. 2012 v 17 hod.

V masérně v Ostružnické ul. č. 7 v Olomouci

 

Téma: Základy reflexní terapie a jarní očista organismu

Jiřina Prchalová  a Marie Dopitová

BŘEZEN 2012
 
Ke kvalitně provedené masáži nepatří pouze dobrá masérská technika, ale také  prvotřídní masážní oleje. Rozhodla jsem se proto přejít k výhradnímu používání  olejů firmy pana Karla Hádka.
 
Service Karel Hadek s.r.o. je dle mého mínění nyní nejlepším výrobcem 100% přírodní kosmetiky na českém trhu. Přesvědčit se o tom můžete i vy, neboť od letošního března máte možnost si tuto kosmetiku u mne objednat. Zboží nemívám skladem, ale budu jej objednávat minimálně jednou do měsíce dle požadavků klientů a mých potřeb, aby tak byla zaručena čerstvost zboží.
 

 

LEDEN 2012

Od tohoto měsíce si můžete v mé masérně užívat při masáži klima solné jeskyně díky přístroji Salin plus.

(Domácí solná jeskyně je unikátní přístroj v léčbě a prevenci onemocnění dýchacích cest, který zmírňuje příznaky nemocí jako je astma, bronchitida, záněty dutin, hrtanu, alergie a napomáhá jejich léčení. Zvyšuje také odolnost proti nachlazení a chřipce a některých případech snižuje chrápání.)