user_mobilelogo

LEDEN 2023

K novinkám z předloňského roku ohledně páteční působnosti paní Mgr. Jarmila Sedlářové, Ph.D, přibyla

KVĚTEN 2021

Opět všechny srdečně zdravím. Od 3.5.2021 nám službám byla znovu povolena činnost, takže se těším na Vaši návštěvu. 

Všechny poukazy pořízené od listopadu, prosince 2019 mají prodlouženou platnost do konce tohoto roku, takže toho neváhejte využít. 

Vzhledem k nařízením vlády je k návštěvě bohužel nutný buď doklad o antigenním testu ne starším 72 hodin, nebo PCR testu ne starším jednoho týdne, či doklad o  absolvovaném dvojím očkování nebo prodělaném covidovém onemocnění v době ne starší 90 - ti dní. 

Teď k veselejším novinkám:

pracovní doba se od nynějška mění na PONDĚLÍ - ČTVRTEK od 7 do 17 hod.

V PÁTEK zde místo mě nyní bude působit paní Mgr. Jarmila Sedlářová, Ph.D, která Vám nabídne své regenerační a uzdravující techniky jako je Kraniosakrální terapie, Metamorfní technika či Bachovy esence. Veškeré informace najdete na: www.terapie-sedlarova.cz

S přáním pěkných jarních dnů a hlavně hodně zdraví

 

Jiřina Vanská

 

KVĚTEN A ČERVEN 2020

Všechny srdečně zdravím,

s nadšením a plna sil opět pracuji již od 11.5.2020. 

Kdo má platné poukázky do května a června, nemusí se bát, jejich platnost se díky dvouměsíční nečinnosti prodlužuje do října 2020. 

Doufám, že je všichni stihnou vybrat :-) 

S přáním hlavně pevného zdraví

Jiřina Vanská

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BŘEZEN A DUBEN 2020

Srdečně vás všechny zdravím a přeji hlavně hodně zdraví v této náročné době.

Bohužel nyní nemohu dočasně poskytovat své služby a myslím si, bohužel, že tento stav bude trvat ještě minimálně celý duben.

Mohu Vám však nyní nabídnout zakoupení poukazu s platností 1,5 roku přes email, který byste si doma mohli sami vytisknout a udělat tím do budoucna radost sobě či blízkým.

Pokud byste měli zájem, můžete se ozvat přes email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a úhradu provést převodem z účtu. 

Předem děkuji za pochopení dočasného výpadku mých služeb a přeji Vám pokud možno pokojné dny.

 

 

 

 

 

 

LEDEN 2020

NOVINKA !!!

Kraniosakrální terapie

Během loňského roku jsem dojížděla na jednotlivé kurzy kraniosakrální terapie do Prahy a nyní Vám tedy mohu nabídnout novou  jemnou dotykovovou techniku  - kraniosakrální terapii. Kraniosakrální terapie se řadí mezi alternativní terapie holistického (celostního) ošetřování. Zabývá se především oblastí hlavy (crania) a kosti křížové (sacrum), zde terapeut vnímá tzv. cranio-sacrální rytmus ošetřovaného nejsilněji, ikdyž je jej možné zaznamenat i kdekoliv jinde na celém těle. 

 

 

ZÁŘÍ 2015

Masáž během těhotenství uleví matce od bolestí a lehčích zdravotních potíží, ale hlavně jí poskytne hlubokou relaxaci, jež posiluje láskyplný vztah k ní samé i k dítěti. Přináší tedy zejména příjemný pocit uvolnění, zklidnění a pohody. Snižuje také únavu a zvyšuje energii matky. Dále pak snižuje zadržování vody a bolestivost nohou a pozitivně působí proti křečím.


Tato masáž není vhodná:

při velké ztrátě vody či krve, při diabetu, chřipce či silném nachlazení, při horečce, infekcích, zvracení, průjmu, neobvyklých bolestech, vysokém krevním tlaku, bolestech břicha, při bodavé bolesti v zádech, která vystřeluje do paží a nohou

 

Cena je 430,- Kč za 60 min. 

 

DUBEN 2015

 

Od dubna 2015 u mě můžete k placení použít kromě Dárkových Passů od firmy Sodexo nově celou řadu dalších: 

 

Flexi Passy, Relax Passy, Bonus Passy a Fokus Passy.


Sodexo

 

ČERVEN 2014

NOVÝ DRUH MASÁŽE - INDONÉSKÁ BALI MASÁŽ

Indonéská Bali masáž - je součástí velmi bohaté indonéské kultury. Po staletí byla ovlivňování kulturou indickou, čínskou arabskou i malajskou.


Masáž z ostrova Bali je předávána z generace na generaci, z královských paláců se rozšířila dál a patří dnes k běžné každodenní péči o tělo. Bali masáž stejně jako ostrov Bali je plná energie a exotiky. Příjemné masážní hmaty za pomoci těch nejkvalitnějších exotických olejů vás přivedou do pocitu naprostého uvolnění a relaxace.


Jedná se o celotělovou, hloubkovou masáž, která je unikátní v tom, že v sobě, díky prolínání již zmiňovaných kultur, spojuje hned několik alternativních medicínských postupů: masáž, akupresuru, reflexologii a aromaterapii.


Tato úžasná kombinace relaxační i tonizačních technik při Bali masáži napomáhá uvolnit stres a působí blahodárně na celkový stav organismu.

Jsem ráda, že nyní i já Vám mohu nabídnout tuto jedinečnou masáž.

BALI MASÁŽ - NOVINKA !!!
Indonéská Bali masáž  60 min. 470,- Kč

 

 

DUBEN 2013

NOVÝ DRUH MASÁŽE - MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

 

CENÍK - MANUÁLNÍ LYMFATICKÉ MASÁŽE - MLM

MLM horních končetin - 60 min. 350,- Kč

(ošetření krku, hrudníku, horních končetin)

 

MLM dolních končetin  - 120 min. 650,- Kč

(ošetření krku, břicha, beder, hýždí, dolních končetin)

 

MLM celotělová - 180 min. 950,- Kč

 

Manuální lymfatická masáž - je zvláštním druhem masáže, který vychází z výzkumu v oblasti lymfatického systému organismu. Lymfa, specifická tělní tekutina, prochází v těle sítí mízovodů spojující mízní uzliny, které působí jako filtr. Díky tomuto neustálému koloběhu je zajištěn odvod všech škodlivých nežádoucích látek z těla, čímž je udržován v pořádku náš imunitní systém. Pro lymfu však na její cestě mohou vzniknout různé překážky či úplné blokace, které zapříčiní nadměrné hromadění nežádoucích látek. Fyzicky viditelné pak mohou být různé bolavé otoky či záněty. Při zamezení látkové výměny dále může nastat chronická únava, patologické ukládání tuků či také může  zapříčinit horší přirozenou pružnost kůže a následně vznik celulitidy.
Manuální lymfatické masáže napomáhají zlepšení činnosti lymfatického systému. Odborník dokáže za použití speciálních masážních technik stimulovat lymfu tak, aby putovala bez překážek do mízních uzlin a odplavovala škodliviny dále do vylučovacího systému těla. Na rozdíl od klasické masáže se při těchto technikách využívá menšího tlaku na postižená místa za nižší frekvence. Masáž probíhá buď na lymfatických drahách po celém těle nebo jen v určitých místech.
Manuální lymfatické masáže tak napomáhají zvýšení samočistící detoxikační schopnosti těla a posílení imunity. I přes velkou účinnost masáží však sami o sobě nemusí stačit na zlepšení stavu pacienta. Důležitou podmínkou je spolupráce klienta, jenž dbá na správnou životosprávu a pravidelný pitný režim.
Lymfatické masáže jako prevence jsou určeny zejména pro lidi sedavého zaměstnání a nebo právě i u zaměstnání, kde se déle stojí. Dále pak je užitečná i pro sportovce na relaxaci svalů nabrání nové síly. Po aplikaci Manuální lymfatické masáže se doporučuje krátký odpočinek, aby nenastaly nežádoucí reakce jako například bolest hlavy či ospalost.
Masáž není doporučena pro jedince trpící zánětlivým onemocněním křečových žil, nádory anebo bakteriálním či virovým onemocněním. U žen v těhotenství se spíše nedoporučuje, lépe je vše konzultovat předem s lékařem.
 
ÚNOR 2013

 

AKCE MĚSÍCE :10 % SLEVA 
NA BAŇKOVÁNÍ - TERAPIE + MASÁŽ 60 MIN.

 

PROSINEC 2012

VÁNOČNÍ SLEVA 10% NA VŠECHNY DRUHY MASÁŽÍ !


DEJTE  TAKÉ  SAMI SOBĚ  PĚKNÝ  DÁREK  POD  STROMEČEK  A  PŘIJĎTE  SI  ODPOČINOUT V   PŘEDVÁNOČNÍM   SHONU   :-)

POKUD   VŠAK   CHCETE   UDĚLAT   RADOST   I   SVÝM   BLÍZKÝM,  NABÍZÍM  DÁRKOVÉ   POUKAZY NA JEDNOTLIVÉ   DRUHY   MASÁŽÍ   I   POUKAZY   S   MOŽNOSTÍ   VOLBY   MASÁŽE   DLE   VLASTNÍHO   VÝBĚRU.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ A POKOJNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ A HODNĚ ZDRAVÍ A ENERGIE V NOVÉM ROCE 2013.


JIŘINA PRCHALOVÁ, MASÉRKA

 

LISTOPAD 2012

Po absolvování nového masérského kurzu a prověření svých schopností si Vám nyní dovoluji nabídnout nový styl masáže, a to Baňkování.

Klasické baňkování trvající 30 min. za 250 Kč a Baňkování + masáž trvající 60 min. za 360 Kč.

 

DUBEN 2012

Jestliže nepečujeme o své tělo, kde budeme žít?

 

Srdečně zveme příznivce a přátele zdravého životního stylu na setkání

dne 18. 4. 2012 v 17 hod.

V masérně v Ostružnické ul. č. 7 v Olomouci

 

Téma: Základy reflexní terapie a jarní očista organismu

Jiřina Prchalová  a Marie Dopitová

BŘEZEN 2012
 
Ke kvalitně provedené masáži nepatří pouze dobrá masérská technika, ale také  prvotřídní masážní oleje. Rozhodla jsem se proto přejít k výhradnímu používání  olejů firmy pana Karla Hádka.
 
Service Karel Hadek s.r.o. je dle mého mínění nyní nejlepším výrobcem 100% přírodní kosmetiky na českém trhu. Přesvědčit se o tom můžete i vy, neboť od letošního března máte možnost si tuto kosmetiku u mne objednat. Zboží nemívám skladem, ale budu jej objednávat minimálně jednou do měsíce dle požadavků klientů a mých potřeb, aby tak byla zaručena čerstvost zboží.
 

 

LEDEN 2012

Od tohoto měsíce si můžete v mé masérně užívat při masáži klima solné jeskyně díky přístroji Salin plus.

(Domácí solná jeskyně je unikátní přístroj v léčbě a prevenci onemocnění dýchacích cest, který zmírňuje příznaky nemocí jako je astma, bronchitida, záněty dutin, hrtanu, alergie a napomáhá jejich léčení. Zvyšuje také odolnost proti nachlazení a chřipce a některých případech snižuje chrápání.)