user_mobilelogo

Vítám Vás na mých webových stránkách Masáže Olomouc a zvu vás k malému zastavení a odpočinku v dnešní uspěchané době.
Masáže už po staletí pomáhají lidem k obnově fyzických i duševních sil.  Dnes více než kdy dříve je potřeba, díky velkému množství stresu, který nás obklopuje, a také nedostatku pohybu, abychom věnovali více pozornosti sami sobě.

Masáže mě fascinovaly už od středoškolských let, ale teprve před pěti lety jsem si splnila sen - absolvovala jsem základní masérský kurz. Po odpoledních a večerech jsem začala pracovat jako masérka. Další roky jsem se již intenzivně věnovala svému masérskému koníčku, sbírala jsem praktické zkušenosti, za vydělané peníze následovaly další - tentokrát již specializované - masérské kurzy. Jsem vděčná za to, že vás již druhým rokem mohu vítat jednak virtuálně na těchto webových stránkách Masáže Olomouc, a jednak osobně na mé provozovně v Ostružnické ulici v Olomouci.

Vám, svým stálým zákazníkům, chci tímto poděkovat za Vaši přízeň a Vám, nově příchozím, si dovoluji nabídnout své služby a věřím, že Vám mé masáže přinesou jedinečný zážitek a tolik potřebnou regeneraci těla i duše.

S úctou,

Mgr. Jiřina Vanská (roz. Prchalová)

v Olomouci 21.9.2016